Występ Tobiasza Kwoka w Filharmonii Szczecińskiej w ramach Edu Virtuoso!
Dodano: 14 kwi 2026
Z ogromną radością i dumą informujemy, że Tobiasz Kwok, uczeń klasy klarnetu Pani Doroty Grzywacz zakwalifikował się do VII edycji Edu Virtuoso i wystąpi 10 maja o godz. 17:00 jako solista z orkiestrą Filharmonii Szczecińskiej!! (link poniżej)
Występy solistów-finalistów będą miały jednocześnie formę konkursową- obecna publiczność będzie głosowała na swojego faworyta! Zachęcamy zatem gorąco do uczestnictwa w wydarzeniu! Swoją obecnością i gromkimi oklaskami możemy wesprzeć naszego Ucznia i oddać na niego głos w konkursie, dlatego bardzo liczymy na Państwa obecność i jak najwyższą frekwencję!!
https://share.google/pXFlqwPdsyR83hZCX
Rada Rodziców pracuje nad zorganizowaniem wspólnego wyjazdu. Prosimy o śledzenie dalszych informacji w tej sprawie.
