Warsztaty pianistyczne i recital fortepianowy – relacja z wydarzenia
Dodano: 21 kwi 2026
W dniach 17–18 kwietnia w naszej szkole odbyły się wyjątkowe warsztaty pianistyczne, które poprowadził prof. Maciej Pabich z Akademii Muzycznej w Poznaniu.
Był to niezwykle inspirujący czas, pełen cennych wskazówek, muzycznych odkryć i intensywnej pracy nad doskonaleniem pianistycznego warsztatu naszych uczniów.
Na zakończenie warsztatów czekała na wszystkich prawdziwa wisienka na torcie – koncert Piotra Szarskiego, ucznia prof. Macieja Pabicha.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji warsztatów oraz za przygotowanie przepysznych ciast. Dzięki Państwa wsparciu to wydarzenie miało tak wyjątkową atmosferę!

















