Sukcesy naszych pianistów!
Dodano: 12 maj 2026
7 maja w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Stargardzie odbył się XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy zaprezentowali swoje umiejętności z ogromnym zaangażowaniem i muzyczną wrażliwością.
Dyplomy wyróżnienia otrzymały uczennice pani Danuty Dziubak:
🌟 Aleksandra Gralak
🌟 Natalia Ragan
🌟 Milena Pięciak
Alicja Przybysz, uczennica pani Izabelli Nasiłowskiej, choć tym razem nie zdobyła nagrody, również zaprezentowała się bardzo pięknie i zasługuje na wielkie brawa za swój występ.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom oraz ich nauczycielkom!
Życzymy nieustającej pasji, wytrwałości i wielu kolejnych sukcesów na koncertach i konkursach!













