Sukces naszych wiolonczelistów!
Dodano: 21 kwi 2026
20 kwietnia 2026 r. w PSM I st. w Szczecinie odbył się XIV Wojewódzki Konkurs Wiolonczelowy „Miniatura”.
Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów, którzy zaprezentowali się wspaniale i zdobyli:
Hanna Błaż – srebrny dyplom
Wiktor Kosiba – brązowy dyplom
Ida Babińska – brązowy dyplom
Pola Michalczyk – brązowy dyplom
Uczniów do konkursu przygotowała p. Joanna Kraszewska-Myca, a przy fortepianie akompaniował p. Rafał Kowalczyk.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych muzycznych sukcesów!



