Sukces naszej kontrabasistki!
Dodano: 27 kwi 2026
Z radością informujemy, że Stefania Lewicka zdobyła II miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim, który odbył się w dniach 20 i 22 kwietnia 2026 r.
To wspaniałe osiągnięcie jest efektem talentu, systematycznej pracy oraz muzycznej wrażliwości Stefanii. Serdecznie gratulujemy tego pięknego sukcesu!
Uczennicę do konkursu przygotowała p. Ewa Kuźmińska.


