Muzyczne spotkanie w SP3 w Gryfinie
Dodano: 05 maj 2026
4 maja nasi uczniowie wystąpili z koncertem dla swoich kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej nr 3.
Wydarzenie poprzedziła ciekawa prelekcja pt. „Skąd się bierze muzyka?”, która wprowadziła młodych słuchaczy w fascynujący świat dźwięków i muzycznych inspiracji.
Całość spotkania poprowadziła p. Asia Kraszewska-Myca, a naszym uczniom akompaniował p. Rafał Kowalczyk.
Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzony, pełen muzyki czas!
