paź 23, 2020

UwagaKomunikat nr 2/ 2020 - 2021

Dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Gryfinie z dnia 23 października 2020 r.

w związku z zakomunikowaniem przez Pana Premiera Mateusza Morawieckiego w dniu dzisiejszym (23 października 2020 r.) ustanowienia czerwonej strefy epidemicznej na terenie całego kraju oraz wprowadzenia dodatkowych działań związanych z przeciwdziałaniem rozszerzania się epidemii wirusa Sars-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19, a także stosując się do wytycznych zawartych w Komunikacie Centrum Edukacji Artystycznej z dnia 23. 10. 2020 r.

w okresie od 26 października 2020 r. do 8 listopada 2020 r. zostaje ograniczone funkcjonowanie szkoły poprzez wprowadzenie realizowania zajęć edukacyjnych artystycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Nauczanie zdalne dotyczy wszystkich przedmiotów:

1.      W zakresie zajęć indywidualnych (instrument główny, instrument dodatkowy, fortepian dodatkowy, gra a'vista i nauka akompaniamentu)

2.      W zakresie zajęć zbiorowych (kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne, czytanie nut głosem, chór, orkiestra i zespoły).

 

Sposoby i formy prowadzenia zajęć zostaną uczniom przedstawione przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

 

W zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej i związanych z tym zmian prawnych dotyczących szkół artystycznych może nastąpić inna organizacja pracy szkoły. 

Informacje o ewentualnych zmianach będą podawane na bieżąco. 

 

Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Gryfinie

Anna Główczyńska

 

Cofnij